درباره زریر

داستان زریر از باغ های زیبای سرشار از طعم ها و رایحه های شگفت انگیز آغاز می شود. و با تعهد ما برای رساندن پیام دوستی شما ادامه پیدا می کند.

زریر در سال 2010 تاسیس شد و فعالیت های صادراتی خود را در سال 2019 با صادرات زعفران سوپر نگین (زعفران درجه یک اعلا) و هل درجه یک به پنج کشور اروپایی و آسیایی آغاز کرد.

برخورداری از پشتوانه اعتماد مشتریان وفادار، زریر را قادر ساخت تا با تاسیس شعبه های مختلف تجارت خود را در سراسر جهان گسترش دهد و در فروش محصولات بی‌نظیر خود در 10 کشور و 3 قاره به موفقیت دست پیدا کند. همین امر امروز به ما اجازه می دهد تا بتوانیم خدمات بی‌نقص خود را به افراد و شرکت های سرتاسر دنیا ارائه دهیم. خرمای اعلا، عسل درجه یک صد در صد طبیعی، چای اعلی سیاه و سبز، انواع دمنوش ها، مرغوب ترین ادویه و انواع مختلف آجیل کامل ارگانیک تنها بخشی از محصولت ارگانیک و صادراتی زریر هستند.

اهمیت کیفیت و اصالت محصولات، در زریر همواره ما را بر آن داشته است تا مواد اولیه خود را از بهترین ارگانیک انتخاب کنیم. از این رو تمامی محصولات زریر از نظر کیفیت، اندازه، طعم گلچین می شوند تا بتوانیم از ارائه بی نظیر ترین محصولات اطمینان حاصل کنیم. مجموعه بی نظیر میوه های خشک زریر حاصل میوه های خوش طعم و تازه بهترین درختان هستند.

بکارگیری جدیدترین روش های فرآوری میوهه ای خشک در مجموعه زریر، باعث می شود تا میوه ها و سایر محصولات طعم اصلی و عطر و بافت غنی خود را حفظ کنند. طیف گسترده آجیل ارائه شده در گروه زریر با داشتن طعم به یاد ماندنی و کیفیت بدون رقیب همواره از استقبال در میان مشتریان ما برخوردار بود است. همین تعهد به حفظ کیفیت محصولات است که باعث شده است تا زریر با به ارمغان آوردن مزه های آشنا و نو، در جلب رضایت خریداران پیشتاز باشد. آزمایشگاه زریر با به روز ترین تجهیزات و مطابق با استانداردهای بین المللی تجهیز شده اند تا بتوانند ضامن سلامتی و قدردان اعتماد مشتریان خود باشد.

اهمیت به جزئیات از مهم ترین اولویت های زریر است. ما در زریر سلامتی را با بسته بندی زیبا و لوکس در هم می آمیزیم و همواره در تلاش هستیم تا برای هر سفارشی کوچک ترین جزییات را مهم بینگاریم. آمیختن بسته بندی های بی نظیر و با شکوه با طعم های شگفت انگیز برآمده از طبیعت است که به ما قدرت می دهد تا ارزنده ترین هدایا را به شما و عزیزانتان ارائه دهیم. اطمینان خاطر خریداران محصولات زریر برای برخورداری از مرغوب ترین محصولات با منطقی ترین قیمت نیز از افتخارات تیم زریر است.

ما باور داریم که هر هدیه حامل داستان های زیبایی است. داستان هایی درباره شما و کسانی که دوستشان دارید. افتخار می کنیم که برای رساندن پیام ها و داستان های شما سهمی داشته باشیم. داستان هایی که از طعم ها، رنگ ها و رایحه های شگفت انگیز طبیعت آغاز می شود و با پیام محبت شما به انتها می رسد.

Zarir
Zarir

ماموریت

ارزش‌های ما:

- تعهد و قدردانی نسبت به مشتریان وفادار

- صداقت، مسئولیت پذیری و تعهد نسبت به کار تیمی

- تعهد برای حفظ بالاترین کیفیت و سلامت مشتریان

- رفتار محترمانه با مشتریان

چشم انداز ما:

تلاش تیم زریر از بدو تاسیس، ترکیب هنر خلقانه با محصولتی برآمده از طبیعت بوده است. در این راستا افزودن به تنوع محصولات ارگانیک و درجه یک و صادر کردن آنها به اقصی نقاط دنیا یکی از اهداف بلند مدت زریر به شمار می آید. در این راه مفتخریم که همواره سعی کرده ایم تا کیفیت محصولات خود را منطبق بر استاندارهای بین المللی در بالاترین سطح حفظ کرده و بهترین ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

محصولات
ارگانیک

بالاترین
کیفیت

شعب متعدد
در جهان

بسته بندی
لوکس

Zarir
Zarir
Zarir
Zarir